Skip to content

PIKASO

  PËRBËRËSIT:

  3/4 gote Jaffa Champion Red Orange 

  50ml tequila

  3 lugë lëng Lime

  Portokall të prerë në feta & grejpfrut për dekor

  Si ta përgatiteni:  

  Në gotën e mbushur me akull, kombinoni Jaffa Champion Red Orange, tequila dhe Lime

  Përzieni që të kombinohen dhe dekoroni me feta portokalli. 

  Ju sugjerojmë të pini me kujdes.

  sq