Skip to content

Love BERRY

  PËRBËRËSIT:

  4 gotë Jaffa Champion Forest Berries Ice Tea

  50 ml vodka

  1 gjethe mente të freskët

  Akull

  Manaferrat sezonale për dekor

  Si ta përgatiteni:

  Shtoni mentën në gotë dhe përzieni me lugë druri. Pastaj në gotën e mbushur me akull, kombinoni Jaffa Champion Ice Tea Forest Berries dhe vodka. 

  Dekoroni me manaferra.

  Ju sugjerojmë të pini me kujdes.

  sq